środa, 12 września 2012

| Targi Mody Poznań 2012, dzień 1

z: Poznań

Obiecałam krótką relację z Targów Mody, więc oto i ona. Jak już wspominałam, wygrałam wejściówki na targi, a przy okazji całkiem przypadkowo poszłam rano na spotkanie blogerów modowych. Myślałam, że odbędzie się ono na zasadzie panelu dyskusyjnego przy większej liczbie uczestników i schowam się gdzieś w kącie, aby posłuchać. Niestety było inaczej, ale dzięki temu poznałam fajne dziewczyny-blogerki (m. in. Irminę z Irmina Style Odzież Autorska oraz Podszewkę) oraz blogera Igora Rądlewskiego. Otrzymałam również bilet na wieczór branżowy, na którym w miłej atmosferze przy muzyce, winku i dobrym jedzeniu była okazja trochę pogadać i obejrzeć pokaz kolekcji Łukasza Czajkowskiego.
Z góry przepraszam za skandaliczną jakość zdjęć.

 Zdjęcia z pokazów autorskich projektantów (Gaveł Grzegórski, Edyta Jermacz, Aga Pou, Karolina Marczuk, Karolina Bernat): Na uwagę zasługuje moim zdaniem Edyta Jermacz, której pokaz uważam za najbardziej udany dzisiaj. Podaję adres strony internetowej projektantki: edytajermacz.com. Zakochałam się w jej kolekcji couture, ciekawe ma też projekty ready-to-wear. 
Mimo  świetnej oprawy i klimatu pokaz Łukasza Czajkowskiego wieńczący dzień otwarcia targów mnie nie zachwycił. 

Zdjęcia z pokazu handlowego:Zdjęcia ze stoisk:

Drugi dzień sobie odpuszczę, ponieważ dla samego pokazu handlowego nie warto raczej jechać. Będę natomiast na pokazie finałowym w czwartek.

Podsumowując- całkiem przyjemny dzień :)

3 komentarze:

  1. wow, zazdroszcze pokazow :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że te targi sa tak mało promowane, przyznaję, że niby o nich wiedziałam, ale... moja wiedza ograniczała się do tego, że są.

    OdpowiedzUsuń
  3. To prawda, że mało słychać o targach, ale myślę że reklama jest skierowana bardziej do przedsiębiorców i producentów. W branży te targi są dość ważne. Zresztą osób,które przyszły stricte na pokazy projektantów i po prostu interesujących się modą, było raczej niewiele.

    OdpowiedzUsuń

Wielki dzięki za każde odwiedziny i komentarz :-) Jestem bardzo ciekawa tego, co myślicie o moim spojrzeniu na modę i o kosmetykach azjatyckich!