niedziela, 30 września 2012

| D jak Daria Strokour

z: Poznań
Z serii moje ulubione modelki :) Pisałam już o mojej naj- Anji Rubik, pora na Darię Strokous, moje najnowsze odkrycie. Zobaczyłam ją na którymś z ostatnich Fashion Weeków i jakoś zapadła mi w pamięć, więc postanowiłam się trochę więcej o niej dowiedzieć. Jest moim zdaniem podobna do Umy Thurman, co również mi kiedyś wciąż powtarzano jak miałam grzywkę. Może więc po prostu w jakiś sposób się utożsamiam z niebieskookimi blondynkami ;)

Daria pochodzi z Rosji, urodziła się 25 grudnia 1990 roku. Podobnie jak Anja Rubik jej ambicje nie ograniczają się do modelingu, Daria gra również w filmach i fotografuje. Wiele modelek pewnie marzy o takim debiucie jak Daria- wyszła na wybieg w 2007 roku dla Prady podczas Fashion Weeku w Mediolanie. V Magazine uznało ją za modelkę TOP 10 2008. roku. Później już najlepsze wybiegi, kampanie, okładki... Obecnie jest szósta w rankingu models.com Top 50.
Więcej zdjęć:


4 komentarze:

 1. Podobna do Umy Thurman, a na niektórych zdjęciach również do Anji :-) Nie kojarzyłam jej wcześniej, ciekawa twarz.

  Pozdrawiam,
  http://wieszaknawybiegu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. swietna twarz, rzeczywiscie bardzo przypomina Ume Thurman :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. podobna ??? przecież na tym jednym zdjęciu to jest Uma Thurman :)) mega podobna

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy, o którym zdjęciu piszesz? To są zdjęcia Darii; być może na jednym wyszła nadzwyczaj podobnie do Umy :)

  OdpowiedzUsuń

Wielki dzięki za każde odwiedziny i komentarz :-) Jestem bardzo ciekawa tego, co myślicie o moim spojrzeniu na modę i o kosmetykach azjatyckich!