poniedziałek, 4 lutego 2013

| T jak Tanya Dziahileva

z: Poznań
Chętnie wracam dziś do cyklu moich ulubionych modelek, oryginalnych, mniej lub bardziej znanych twarzy i osobowości. Wszyscy znamy te teksty: modelka to wieszak na ubrania, ładna ale pusta lalka. W stereotypach często jest ziarnko prawdy, natomiast ja bardzo nie lubię szufladkowania i uwielbiam kontrprzykłady. Dlatego przedstawiam Wam piękną i niepospolitą modelkę- Tanyę Dziahilevę. Ma ona 22 lata i pochodzi z Białorusi. Mimo jej młodego wieku znam i śledzę karierę modelki już od kilku lat.
Tanya ma niezwykle oryginalną urodę. Wygląda bardzo tajemniczo i elficko. Jej niepospolita twarz ma w sobie coś nieoczywistego, coś co przyciąga spojrzenie. Nie jest dziwne, że jej kariera nabrała niesamowitego tempa. Pojawiała się na wybiegach dla Chanel, Prady, McQueena, Versace, Missoni, de la Renty, Diora etc. Pracowała dla największych marek odzieżowych w kampaniach reklamowych ( m.in. Michael Kors, Dior, Celine, Yves Saint Laurent), a także wzięła udział w sesjach do największych magazynów mody na całym świecie. Z rusałki całkiem sprawnie przeistacza się w wampa. Jedni kochają jej urodę, inni nienawidzą. Oceńcie sami:

Więcej zdjęć Tanii:


4 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Yes, she does :)Thanks for visit.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ona jest świetna! Bardzo mi się podoba w wersji 'naturalnej' :)

    OdpowiedzUsuń

Wielki dzięki za każde odwiedziny i komentarz :-) Jestem bardzo ciekawa tego, co myślicie o moim spojrzeniu na modę i o kosmetykach azjatyckich!