piątek, 18 maja 2012

| Wręczenie nagród 4. Short Waves/Twilite

z: Poznań
Miły wieczór spędziłam wczoraj w Nowej Gazowni. Wybrałam się na rozdanie nagród festiwalu filmów krótkometrażowych Short Waves (oraz wieńczący je koncert duetu Twilite). Niekwestionowanym zwycięzcą festiwalu został film "Noise", a dokładnie twórcy tego krótkiego metrażu- Katarzyna Kijek oraz Przemysław Adamski. Zdobyli oni obie nagrody: nagrodę widzów oraz międzynarodowego jury.

Film był moim zdaniem ciekawy, chociaż reżyser odbierając nagrodę rzekł, że jest zdziwiony wygraną "Noise'a", ponieważ osobiście nie jest zadowolony z efektów pracy...

Kadr z filmu "Noise", fot. stopklatka.pl
                                                                                                                                                        
Po rozdaniu zagrał akustyczny duet Twilite, a po kilku utworach do muzyków gościnnie dołączyła wspaniała Kari Amiriam, śpiewając i grając na klawiszach. Artystka ma na swoim koncie współpracę z Royksoop i również tworzy w podobnych nostalgicznych klimatach. Z ciekawostek, jest to żona znanego skądinąd Roberta Amiriana. Poniżej próbka twórczości Twilite dla tych, którzy nie znają. Dalej utworek Kari, taki "must hear" tego posta ;)

Odkryciem ostatnich miesięcy była dla mnie właśnie Kari Amirian. Posłuchajcie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wielki dzięki za każde odwiedziny i komentarz :-) Jestem bardzo ciekawa tego, co myślicie o moim spojrzeniu na modę i o kosmetykach azjatyckich!